همکاری با ما

جای شما خالیست

همکاری با مجله علم و عضله

مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!  (سعدی)

بدون شک تجربه گرانبهاترین دارایی هر شخصی می باشد، اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند.

مجله علم و عضله در راستا حمایت از نویسندگی و به منظور ارتقاء سطح کیفی دانش ورزشکاران به ویژه مخاطبان مجله و فراهم کردن بستری مناسب برای معرفی و اشتراک گذاری نوشته ها، ایده ها و اطلاعات تمام افراد، از تمامی علاقمندان به نویسندگی علی الخصوص مخاطبان مجله دعوت به همکاری می کند.

اگر به نویسندگی و اشتراک گذاشتن دانسته هایتان علاقه مندید و یا تمایل دارید دیگران را از ایده ها و اطلاعاتتان بهره مند شوند و از این طریق سهمی در ارتقای سطح دانش ورزشکاران عزیزمان داشته باشید، مجله علم و عضله مکان مناسب برای شماست و این امکان را فراهم می کند تا تجربیات خود را در قالب مقالات مختلف در زمینه تغذیه،تمرین،مکمل ها و داروهای نیروزا در اختیار دیگر ورزشکاران و علاقه مندان این رشته ورزشی پرطرفدار قرار دهید.

همچنین از همراهان همیشگی مجله علم و عضله، که امکان ارسال مقاله و مطلب برای آنها فراهم نیست، انتظار داریم با اشتراک گذاری مجله در شبکه های اجتماعی و یا معرفی و توصیه آن به دوستان و ورزشکاران دیگر در جهت ارتقاء سطح دانش و فرهنگ صحیح بدنسازی با ما همراه باشند.

برای ارسال مطلب چه مواردی باید رعایت شود؟

ارسال مطلب شامل شرایط و قوانین خاص خود است که باید در نوشتن مطالب مورد توجه قرار گیرند و از جانب نویسنده (مهمان و یا اعضا) رعایت شوند. در ادامه با این قوانین آشنا خواهید شد.

1- نگارش باید به صورت رسمی بوده و غیر محاوره ای باشد (به عنوان مثال باید بجای “تونستن” از “توانستن” استفاده شود) و حدالامکان اشتباه املایی نداشته باشد.

2- مطلب نباید از سایت، وبلاگ و یا مجلات فارسی کپی شده باشد. استفاده از منابع (مانند مجلات، سایتها و …) تنها به صورت نقل قول مجاز است و صرفا با ذکر نام سایت، وبلاگ، شماره مجله و … که بخشی از مطلب آن، مورد استفاده واقع شده به همراه نام نویسنده میباشد.

 3- موضوع مطلب باید با زمینه های بدنسازی و تناسب اندام همخوانی و سطح کیفی قابل قبولی داشته باشد.

4-با جستجو موضوع مقاله قبل از نگارش یا ارسال از تکراری نبودن محتوا اطمینان حاصل کنید.

 5- ذکر منبع و یا منابعی که مطلب از آنها اخذ شده است الزامی است.

لطفا توجه داشته باشید که ارسال مطلب به منزله ی تایید و انتشار آن نمی باشد. پس از ارسال مطلب، از لحاظ نگارشی و سطح کیفی بررسی خواهد شد و نتیجه ی منتشر شدن و یا عدم انتشار آن به اطلاع شما خواهد رسید. این فرآیند ممکن است از چند روز تا چند هفته طول بکشد.

به چه اطلاعاتی از شما نیاز است؟

به منظور نمایش نام شما به عنوان نویسنده ایجاد پروفایل شخصی برای شما به اطلاعات پایه نیاز است.  مواردی که با علامت * مشخص شده اند ضروری هستند و باید همراه مطلب ارسال شوند و سایر موارد اختیاری بوده و میتوانند به بیشتر شناخته شدن شما توسط کاربران کمک کنند.

* نام: (به فارسی) نام و نام خانوادگی و یا نام مستعار شما در ابتدا و انتهای مطلب برای کاربران نمایش داده میشود.

* آدرس پست الکترونیک: ایمیل شما برای در ارتباط بودن با شما لازم است و در صورت تمایل شما میتواند به صورت محرمانه باقی بماند. در صورتی که محرمانه بودن یا نبودن آن مشخص نشده باشد، در انتهای مطلب نمایش داده خواهد شد تا سایر کاربران بتوانند با شما در ارتباط باشند.

* مختصری درباره خودتان: اجازه دهید سایر کاربران شما را بهتر بشناسند و از علاقه مندیهایتان بیشتر بدانند. چند سطری درباره خودتان، علایق و زمینه هایی که در آن فعالیت دارید بنویسید. این بخش در انتهای مطالب ارسالی نمایش داده خواهد شد.

تصویر پروفایل: الزامی نیست که حتما تصویر شخص شما ارسال شود، میتوانید از نماد یا تصویری که به آن علاقه مند هستید استفاده کنید. ولی بهتر است تصویری از خودتان ارسال نمایید تا در کنار نام شما نمایش داده شود.

شبکه های اجتماعی: میتوانید نشانی اینترنتی سایت یا وبلاگ، شناسه توئیتر و یا آدرس پروفایل فیسبوک و اینستاگرام خود را ارسال نمایید. این شناسه ها در انتهای مطلب برای ارتباط سایر کاربران با شما نمایش داده خواهند شد.

چطور مطلب را ارسال کنم؟

شما میتوانید مطلب را در قالب فایل ورد با فرمت doc یا docx به همراه تصاویر  بکار رفته در آن که در پوشه ای مجزا قرار گرفته اند به صورت فایل فشرده با فرمت zip به یکی از روش های زیر برای ما  ارسال نمایید. فراموش نکنید که اطلاعات ضروری (نام، ایمیل، مختصری درباره خودتان و …) را نیز ضمیمه کنید.

راه های ارتباطی

تلگرام: telegram.me/elmoazoleonline

ایمیل: info@elmoazole.ir

واتس اپ: 0912694915109106949151