با یک تغییر شروع کن

داستان علم و عضله

به نام خالق هستی،‌‌ خداوندی که بزرگترین قدرتش، خلق کردن را در اختیار بشر قرار داد تا انسان بتواند با استفاده از ابزار و قدرت خدادادی از سنگ وجودش مجسمه ای زیبا و قابل تحسین خلق کند.

بدون تردید بدنسازی، یگانه ابزاریست که می توان برای تراشیدن و خلق کردن مجسمه وجود از آن بهره جست. افراد بی شماری که از این فرصت بهره کافی را جسته، توانسته اند در زندگی خود به موفقیت های بسیاری دست یابند.

تیم علم و عضله با هدف ارائه بروزترین مقالات علمی و کاملا کاربردی در قالب نخستین مجله الکترونیکی بدنسازی و تناسب اندام همواره کوشیده است شما را با ابعاد مختلف بدنسازی آشنا سازد تا از این طریق بتواند قدمی هر چند کوچک در جهت ارتقاء دانش فردی شما در زمینه های تمرین، تغذیه، مکمل و دوره های بدنسازی برداشته و با باورهای غلط و شایعات بی پایه و اساس مبارزه کند.

مجله علم و عضله با اتکا به تیمی قدرتمند از نویسندگان و مترجمان متعهد و متخصص در مرداد ماه سال 1389 با انشار اولین نسخه الکترونیکی، فعالیت خود را آغاز کرد. تیم ما متشکل از متخصصان کارآزموده ایست که در زندگی ورزشی خود با تکیه بر تجربیات و دانش به روز خود توانسته اند به موفقیت های فراوانی دست یابند و حال وظیفه خود می دانند که این تجربیات را در قالب سایت و مجله علم و عضله در اختیار شما قرار دهند تا از لحظه تصمیم گیری تا برنامه ریزی؛ و در نهایت دست یابی به اهداف ورزشی در کنار شما باشند. پس تفاوتی نمی کند که آقا باشید یا خانم، جوان باشید یا مسن، مبتدی باشید یا پیشرفته، با تجربه باشید یا بی تجربه، در هر شرایطی که باشید برای شما برنامه ویژه ای داریم تا بتوانید با مطالعه و بکارگیری آن به هر هدفی که در دنیای بدنسازی دارید، دست یابید.

با علم و عضله در ارتباط باشید.

انتقاد یا پیشنهادی دارید؟

 ضمن قدردانی از همراهی همیشگی شما، خوشحال خواهیم شد تا با ارائه نظرات ، انتقادات و پیشنهادات سازنده خود، ما را در ارتقاء هر چه بهتر سایت و مجله علم و عضله یاری رسانده بتوانیم به اهداف عالیه این مجموعه که همان جلب رضایت شما مخاطبان عزیز است، دست یابیم.

خواهشمند است به منظور بررسی های لازم و انجام پی گیری های مورد نیاز، ضمن ارائه نظرات خود به صورت شفاف، جامع و کامل مشخصات فردی و شماره تماس خود را در متن پیام درج نمایید تا در صورت نیاز و با تاییدتان با شما تماس بگیریم.

در صورتی که نسبت به محتوای ارائه شده در سایت پیشنهاد یا اعتراض دارید یا تخلفی مشاهده کردید لطفاً از طریق فرم زیر با موضوع “اعتراض و انتقاد” تخلف پیش آمده را به ما اطلاع دهید.

ارتباط با تیم علم و عضله

لطفا توجه داشته باشید که جلسات ملاقات حضوری فقط با “هماهنگی قبلی” امکان پذیر می باشد.

راه های ارتباطی

اینستاگرام: instagram.com/elmoazolemag

تلگرام: telegram.me/elmoazoleonline

ایمیل: info@elmoazole.ir

تلفن: 02155786721

0912694915109106949151 09206949151

خانه علم و عضله

تهران، امین الملک، خیابان احمدی ، کوچه 20 ، پلاک 47

 باشگاه ورزشی

تهران، امین الملک ، خیابان سجاد شمالی، باشگاه ورزشی شارک

(حتما قبل از حضور تماس بگیرید)
روزهای شنبه،یک شنبه،سه شنبه و چهارشنبه ساعت 18 الی 21:30